O nás

Pojišťovací makléřství VAFIS, společnost s ručením omezeným, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích v oddílu C vložce 15173 a je na základě registrace u České národní banky - orgánu státního dozoru v pojišťovnictví vedena jako pojišťovací makléř a pojišťovací agent ve smyslu zákona č. 38/2004 Sb. - zákon o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí v platném znění, oprávněna k provádění zprostředkovatelské a poradenské činnosti v oblasti pojišťovnictví.

Pojišťovací makléřství VAFIS s.r.o. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění průmyslu, obchodu, služeb a občanského pojištění. Naše služby jsou využívány mnoha významnými zákazníky působícími ve všech oblastech průmyslové a obchodní činnosti vč. energetiky, stavebnictví, lehkého průmyslu, dopravy, médií apod. Vzhledem ke skutečnosti, že spolupracujeme s celým spektrem pojišťoven, působících na českém trhu, dokážeme poskytovat svým klientům vyčerpávající a vždy aktuální informace o možnostech pojištění a na základě porovnání a vyhodnocování produktů nabízených pojišťovnami doporučit klientům nejvhodnější a nejvýhodnější kombinace těchto produktů s ohledem na jejich specifické potřeby. Nabízíme profesionální jednání s rychlým přístupem v řešení vzniklých situací.

Svým klientům zajišťujeme komplexní služby při přípravě, uzavírání a správě pojistných smluv, při likvidaci pojistných událostí, přípravě a realizaci individuálních pojistných programů, vytváření strategie krytí poj. rizik atd. Za vysokou profesionalitu při provádění všech výše uvedených činností ručíme svým klientům nejen vysokou kvalifikací a dlouholetými zkušenostmi i vlastním pojištěním profesní odpovědnosti.

Naše společnost vždy stojí na straně klienta a hájí jeho zájmy. Naše služby jsou při zachování Vaší plné rozhodovací pravomoci zcela bezplatné.

Cílem naší práce je spokojenost a důvěra našich klientů, proto veškeré nabídky provádíme ve spolupráci s Vámi. Jde nám především o pochopení ze strany klienta, že pojištění shledává výhodným pro sebe nebo svoji společnost.

Jednoduše Vaší řečí…

Matou Vás odborné finanční termíny a nerozumíte žargonu finančních "expertů"? Obraťte se na naše poradce - mluví stejným jazykem jako Vy a provedou Vás džunglí finančního světa.

S námi máte jistotu, že dostanete přesně to, co jste chtěli.

Trefíme se vždy do černého!

Ať už se chcete pojistit, spořit nebo investovat, díky našemu individuálnímu přístupu ke každému jednotlivému klientovi se přesně trefíme do Vašich přání.

Šetříme Vaše peníze

Díky neustálému odbornému vzdělávání Vám naši poradci doporučí vždy nejlepší řešení pro danou situaci.

Množství výhod pro každého

Projdeme s Vámi veškeré potřebné dokumenty a vybereme z trhu to, co Vám přinese výhody vzhledem ke stávajícímu stavu Vašich smluv závazků i možností.

Máme odpovědi na Vaše otázky

Nikdo nerozumí naprosto všemu. Díky týmu specialistů umíme najít odpověď na každou Vaši otázku. Zeptejte se!

2012 © VAFIS s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Zavřít okno

Kontaktní formulář

Zašlete nám Vaše kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Poradíme vám

Stojíme na straně našich klientů a víme, že tato oblast je složitá.

Co můžete čekat?

Po odeslání formuláře přidělíme Váš dotaz jednomu z našich poradců. Ten se Vám ozve a společně najdete řešení, či problém proberete tak, aby se stal srozumitelným. Bude-li třeba, může následovat osobní setkání.

Díky, budeme se těšit
VAFIS team